← Wstecz | Drukuj

POLAQUA Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 20/05/2021

Stanowisko: Brygadzista / Monter do robót wodno-kanalizacyjnych (również cała Brygada)
Miejsce pracy: Gdynia / pomorskie / Polska

Opis stanowiska

ZADANIA:

  • wykonywanie robót wodno-kanalizacyjnych na odcinkach budowy drogi ekspresowej S-6 (okolice Gdyni);

  • montaż sieci wodno-kanalizacyjnej;

  • obsługa maszyn (zagęszczarki, piły, przecinarki, niwelatora).

Wymagania

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w robotach przy montażu sieci wodno-kanalizacyjnej;

  • umiejętność obsługi niwelatora (brygadzista);

  • umiejętność obsługi oraz uprawnienia na zagęszczarki, piły, przecinarki (monterzy).

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę, zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce i na rynkach międzynarodowych;

  • opieka medyczna, inne benefity pracownicze.

Oferujemy

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikacyjnego dołączając klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

Dane firmowe

POLAQUA Sp. z o.o.