← Wstecz | Drukuj

Poland Workforce Ltd / Oferta z dnia: 08/03/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Cieśla szalunkowy
Miejsce pracy: Bordeaux / / Francja

Opis stanowiska

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osoby do wykonywania prac szalunkowych przy budowie budynków użyteczności publicznej (zbrojenia i szalowanie stropów, fundamentów, słupów).
Na miejscu pracują Polacy od kilku lat, dlatego od nowych osób NIE WYMAGA się znajomości j. francuskiego.

Wymagania

Warunkiem koniecznym do podjęcia pracy jest odprowadzanie składek do polskiego ZUS w ciągu ostatnich 30 dni.

Oferujemy

  • umowę o pracę z pełnymi świadczeniami ZUS, urlopem oraz chorobowym (składki płacone od polskiej średniej krajowej)

  • pensję od 1900€ na rękę za etat (168 h) + nadgodziny EXTRA płatne

  • zorganizowane i OPŁACONE zakwaterowanie

  • zapewnione codzienne dojazdy dom-praca-dom

  • organizację przejazdu z Polski do miejsca pracy

  • pracę długoterminową (budowa do końca 2018 roku)

  • dodatkowe ubezpieczenie poza granicami kraju dla pracownika i jego rodziny

  • respektowane prawo do urlopów

  • TERMINOWE wynagrodzenie

  • wypłacanie ZALICZEK

Jeśli jesteś samodzielnym cieślą z co najmniej 2-letnim doświadczeniem, a cechują Cię zaangażowanie oraz umiejętność pracy w zespole – aplikuj już teraz!

Dane firmowe

Poland Workforce Ltd