← Wstecz | Drukuj

Pofar Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 03/12/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Brygadzista - Monter Rusztowań
Miejsce pracy: / Niemcy

Opis stanowiska

  • Kierowanie zespołem monterów rusztowań

  • Montaż rusztowań w obiektach przemysłowych, elektrowniach

  • Nadzór nad postępem prac oraz pracownikami

  • Odpowiednie delegowanie obowiązków pracownikom

  • Dbanie o przestrzeganie zasad BHP na budowie

Wymagania

  • Dobra znajomość języka niemieckiego (komunikatywny)

  • Prawo jazdy (kategorie B, C, i inne)

  • Uprawnienia montera rusztowań – książeczka montera rusztowań

  • Certyfikat SCC/VCA (mile widziane)

  • Inne uprawnienia mile widziane

  • Okres pracy potwierdzony świadectwami pracy w zawodzie monter rusztowań - minimum 1 rok

  • Umiejętność zarządzania zespołem (rozdzielanie pracy, kontrola pracowników)

  • Umiejętność pracy w grupie

Oferujemy

  • Umowa o pracę z gwarancją ciągłości zatrudnienia

  • Pełen zakres ubezpieczenia zdrowotnego, emerytalnego

  • Zakwaterowanie na koszt pracodawcy

  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje pracownika

Dane firmowe

Pofar Sp. z o.o.