← Wstecz | Drukuj

Poczta Polska S.A. / Oferta z dnia: 18/07/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Inspektor Nadzoru Budowlanego
Miejsce pracy: ŁóDź / łódzkie / Polska

Opis stanowiska

Do zadań pracownika będzie należeć:

  • przeprowadzanie okresowych przeglądów technicznych obiektów budowlanych administrowanych przez Wydziały Operacyjne Infrastruktury oraz sporządzanie protokołów pokontrolnych,

  • prowadzenie nadzoru inwestorskiego nad realizacją zadań remontowych i inwestycyjnych,

  • sporządzanie wniosków inwestycyjnych i remontowych na dany rok dla obiektów administrowanych przez Dział Administrowania Nieruchomościami i Konserwacji,

  • opracowanie dokumentacji technicznej oraz udział merytoryczny w pracach komisji przetargowej na wyłonienie wykonawcy zadań remontowych i inwestycyjnych,

  • współpraca w zakresie prac konserwacyjnych dotyczących robót budowlanych (opracowanie zakresów i kosztorysów robót oraz nadzór nad realizacją zadań) z Działem Administrowania Nieruchomościami i Konserwacji.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia średniego, preferowane wyższe,

  • uprawnień inspektora nadzoru budowlanego,

  • przynależności do Łódzkiej Izby Inżynierów Budownictwa,

  • doświadczenia w prowadzeniu nadzoru inwestorskiego nad realizacją zadań remontowych i inwestycyjnych,

  • doświadczenia w przeprowadzaniu okresowych przeglądów technicznych obiektów budowlanych,

  • umiejętności wykonywania przedmiarów robót i kosztorysów inwestorskich,

  • znajomości programów kosztorysowania robót budowlanych,

  • prawa jazdy kat. B

  • zgody na wykorzystywanie prywatnego samochodu do celów służbowych,

  • samodzielności, umiejętności organizacji pracy własnej,

  • zaangażowania i nastawienia na realizację celów.

Oferujemy

W zamian oferujemy:

  • pakiet świadczeń socjalnych,

  • pracę w największej polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Zachęcamy do aplikowania także osoby z orzeczoną niepełnosprawnością, powyżej 50 lat lub po dłuższej przerwie w pracy.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym.

Czekamy na Twoje CV!

Wypełnienie formularza zajmie Ci tylko kilka minut

Dane firmowe

Poczta Polska S.A.