← Wstecz | Drukuj

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A / Oferta z dnia: 30/09/2022

Oferowana praca

Stanowisko: Toromistrz
Miejsce pracy: Jarocin / wielkopolskie / Polska

Opis stanowiska

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • monitorowanie stanu technicznego infrastruktury drogowej w granicach powierzonego obszaru działania dla zapobiegania zagrożeniom bezpieczeństwa ruchu,

  • analizowanie dokumentacji dotyczącej stanu linii kolejowej w granicach powierzonego obszaru działania,

  • organizowanie i kierowania robotami utrzymaniowymi wykonywanymi przez podległy zespół dla właściwego wykonawstwa robót,

  • usuwanie usterek dla zapewnienia bezpieczeństwa ruchu kolejowego,

  • uczestniczenie w odbiorach robót realizowanych przez podmioty zewnętrzne dla zapewnienia właściwej jakości wykonywanych robót,

  • prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywanymi zadaniami dla ewidencjonowania czasu pracy i zużycia materiałów.

Wymagania

Wymagane kwalifikacje:

  • Wariant A
    Wykształcenie co najmniej średnie lub średnie branżowe po ukończeniu kształcenia w zawodach lub na kierunkach studiów, w których podstawy programowe kształcenia w zawodach lub programy nauczania lub programy studiów zawierają zagadnienia z zakresu budowy nawierzchni kolejowej lub budownictwa, oraz uzyskanie odpowiednio tytułu zawodowego technika, świadectwa potwierdzającego kwalifikację w zawodzie lub certyfikatu kwalifikacji zawodowej w zakresie kwalifikacji wyodrębnionej w zawodzie nauczanym na poziomie technika, dyplomu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe lub dyplomu zawodowego w zawodzie nauczanym na poziomie technika lub dyplomu ukończenia studiów.
    Zawodowy staż pracy - rok przy budowie, naprawie lub utrzymaniu nawierzchni kolejowej oraz odbycie przygotowania zawodowego.

  • Wariant B
    Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub zasadnicze branżowe oraz uzyskanie dyplomu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe lub dyplomu zawodowego po ukończeniu kształcenia w zawodach, w których podstawy programowe kształcenia w zawodach lub programy nauczania zawierają zagadnienia z zakresu budowy nawierzchni kolejowej lub budownictwa.
    Zawodowy staż pracy - 2 lata przy budowie, naprawie lub utrzymaniu nawierzchni kolejowej oraz odbycie przygotowania zawodowego.

  • Wariant C
    Wykształcenie co najmniej zasadnicze zawodowe lub zasadnicze branżowe.
    Zawodowy staż pracy - 3 lata przy budowie, naprawie lub utrzymaniu nawierzchni kolejowej oraz odbycie przygotowania zawodowego.

  • umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,

  • umiejętność radzenia sobie z emocjami,

  • zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego,

  • otwartość na zmianę,

  • bardzo dobry stan zdrowia (1 kat. wzroku, 1 kat. słuchu)*.

Oferujemy

Co zyskasz?

  • Umowę o pracę

  • Ulgi na przejazd koleją

  • Opiekę medyczną

  • Przyjazną i partnerską atmosferę pracy

  • Pracowniczą kasę zapomogowo-pożyczkową

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • Program sportowo -rekreacyjny

Dane firmowe

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A