← Wstecz | Drukuj

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A / Oferta z dnia: 24/05/2017

Oferowana praca

Stanowisko: Toromistrz
Miejsce pracy: Olsztyn, EłK / warmińsko-mazurskie / Polska

Opis stanowiska

Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:

  • monitorowanie stanu technicznego infrastruktury drogowej w granicach powierzonego obszaru działania dla zapobiegania zagrożeniom bezpieczeństwa ruchu,

  • analizowanie dokumentacji dotyczącej stanu linii kolejowej w granicach powierzonego obszaru działania,

  • organizowanie i kierowania robotami utrzymaniowymi wykonywanymi przez podległy zespół dla właściwego wykonawstwa robót,

  • usuwanie usterek dla zapewnienia bezpieczeństwa ruchu kolejowego,

  • uczestniczenie w odbiorach robót realizowanych przez podmioty zewnętrzne dla zapewnienia właściwej jakości wykonywanych robót,

  • prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywanymi zadaniami dla ewidencjonowania czasu pracy i zużycia materiałów.

Wymagania

Wymagane kwalifikacje:

  • Wariant A
    Wykształcenie co najmniej średnie z zakresu budowy nawierzchni kolejowej lub dyplom ukończenia studiów wyższych.
    Zawodowy staż pracy, rok przy budowie, naprawie lub utrzymaniu nawierzchni kolejowej oraz odbycie przygotowania zawodowego.

  • Wariant B
    Wykształcenie zasadnicze zawodowe z zakresu budowy nawierzchni kolejowej lub budownictwa.
    Zawodowy staż pracy, 2 lata przy budowie, naprawie lub utrzymaniu nawierzchni kolejowej oraz odbycie przygotowania zawodowego.

  • Wariant C
    Wykształcenie – co najmniej zasadnicze zawodowe.
    Zawodowy staż pracy, 3 lata przy budowie, naprawie lub utrzymaniu nawierzchni kolejowej oraz odbycie przygotowania zawodowego.

  • umiejętność podejmowania decyzji, wiedza zawodowa, sumienność,

  • umiejętność zarządzania czasem, zaangażowanie, znajomość i stosowanie procedur,

  • bardzo dobry stan zdrowia (1 kat. wzroku, 1 kat. słuchu)**.

Oferujemy

Oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • szeroki wachlarz świadczeń socjalnych.

Dane firmowe

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A