← Wstecz | Drukuj

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A / Oferta z dnia: 30/01/2023

Oferowana praca

Stanowisko: Pracownik ds. zamówień na roboty budowlane
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • sporządzanie Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia w zakresie instrukcji dla wykonawców oraz warunków umowy w oparciu o Opis Przedmiotu Zamówienia/Program Funkcjonalno-Użytkowy umożliwiających wszczęcie procedury przetargowej,

  • sporządzanie i publikowanie ogłoszeń o zamówieniu publicznym i udzieleniu zamówienia publicznego w celu wykonania dyrektyw, postanowień, przepisów, w oparciu o które prowadzone jest postępowanie,

  • udział w pracach Komisji Przetargowej wraz ze sporządzeniem protokołu z postępowania,

  • przygotowywanie dokumentów z postępowania przetargowego dla organów kontroli zewnętrznej i wewnętrznej w celu: możliwości udzielenia zamówienia, uznania wydatków za kwalifikowane, potwierdzenia prawidłowości przebiegu procedury przetargowej,

  • przygotowywanie dokumentów niezbędnych do zawarcia umowy z Wykonawcą wyłonionym w drodze zamówienia publicznego celem finalizacji procedury przetargowej,

  • współudział w opracowywaniu i aktualizowaniu procedur w celu dostosowania do wymagań legislacyjnych i organizacyjnych,

  • przekazywanie danych w zakresie procedur przetargowych celem spełnienia wymogów sprawozdawczych.

Wymagania

Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie wyższe,

  • minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w prowadzeniu postępowań o udzielenie zamówień publicznych na podstawie Ustawy Prawo zamówień publicznych (doświadczenie po stronie Zamawiającego),

  • doświadczenie w pracach Komisji Przetargowych,

  • praktyczna i bardzo dobra znajomość Ustawy Prawo zamówień publicznych oraz wydanych na jej podstawie aktów wykonawczych,

  • znajomość orzecznictwa Krajowej Izby Odwoławczej,

  • znajomość pakietu MS Office na poziomie średniozaawansowanym,

  • umiejętność samodzielnego stosowania przepisów ww. Ustawy,

  • umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,

  • umiejętność radzenia sobie z emocjami,

  • zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego,

  • otwartość na zmianę.

Mile widziane kwalifikacje:

  • znajomość Ustawy Prawo budowlane.

Oferujemy

Co zyskasz?

  • Umowę o pracę

  • Ulgi na przejazd koleją

  • Opiekę medyczną

  • Przyjazną i partnerską atmosferę pracy

  • Pracowniczą kasę zapomogowo-pożyczkową

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • Program sportowo -rekreacyjny

Dane firmowe

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A