← Wstecz | Drukuj

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A / Oferta z dnia: 18/07/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Pracownik ds. harmonogramów inwestycji (EPM)
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • zbieranie informacji i aktualizacja danych dotyczących stanu realizacji projektu,

  • analiza danych oraz sporządzanie raportów w zakresie realizowanego projektu,

  • opiniowanie pod względem zgodności z harmonogramem EPM projektów uchwał i wniosków dotyczących projektu,

  • udział w opracowywaniu raportów końcowych z realizacji projektu celem rozliczenia projektu.

Wymagania

Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie wyższe,

  • 4 lata doświadczenia zawodowego, w tym 2 lata na stanowiskach związanych z zarządzaniem projektami lub realizacją inwestycji,

  • wiedza zawodowa z zakresu inwestycji,

  • znajomość MS Project na poziomie średniozaawansowanym,

  • znajomość języka angielskiego,

  • umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,

  • umiejętność radzenia sobie z emocjami,

  • zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego,

  • otwartość na zmianę.

Oferujemy

Oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • szeroki wachlarz świadczeń socjalnych.

Dane firmowe

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A