← Wstecz | Drukuj

PKP PLK SA / Oferta z dnia: 17/11/2015

O firmie

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. są zarządcą narodowej sieci kolejowej. Udostępniamy drogi kolejowe przewoźnikom pasażerskim i towarowym, budujemy, modernizujemy i utrzymujemy tory oraz całą infrastrukturę kolejową z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie ruchu kolejowego. Tworzymy rozkłady jazdy i prowadzimy ruch pociągów.

Stanowisko: Specjalista ds. planowania i raportowania wieloletniego
Nr ref.: WZ/IBP/76/11/15
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Administracja / Biuro

Opis stanowiska

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

sporządzanie i aktualizacja wieloletnich programów inwestycyjnych Spółki oraz wynikających z ich zapisów szczegółowych planów realizacji,
opracowanie analiz i sprawozdań z realizacji wieloletnich programów inwestycyjnych,
sporządzanie comiesięcznego sprawozdania z finansowego wykonania inwestycji wg nakładów i wydatków w rozbiciu na poszczególne źródła finansowania,
opracowanie i weryfikacja "Programów Inwestycyjnych" dla zadań budżetowych,
sporządzanie rozliczeń dla zakończonych zadań budżetowych zgodnie z ustawą o finansach publicznych,
zasilanie danymi i aktualizacja Modelu Finansowego Spółki,
opracowanie i aktualizacja Planu wydatków inwestycyjnych dla danego roku sprawozdawczego wg źródeł finansowania,
sporządzanie raportów i sprawozdań z realizacji projektów inwestycyjnych wg programów z uwzględnieniem źródeł finansowania.

Wymagania

Wymagane kwalifikacje:

wykształcenie wyższe: techniczne, ekonomia lub administracja,
doświadczenie zawodowe 3 lata, w tym rok na stanowiskach administracyjnych,
mile widziane doświadczenie na stanowiskach związanych z realizacją projektów inwestycyjnych,
znajomość obsługi pakietu MS Office na poziomie zaawansowanym,
umiejętność redagowania pism,
umiejętność pracy w zespole, orientacja na wyniki, zaangażowanie oraz umiejętność analitycznego myślenia.

Oferujemy

Oferujemy:

pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
szeroki wachlarz świadczeń socjalnych.

Forma kontaktu

Dane firmowe

PKP PLK SA
Targowa 74
03-734 Warszawa
Email: monika.wojcik2@plk-sa.pl