← Wstecz | Drukuj

PKP PLK SA / Oferta z dnia: 04/11/2015

O firmie

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. są zarządcą narodowej sieci kolejowej. Udostępniamy drogi kolejowe przewoźnikom pasażerskim i towarowym, budujemy, modernizujemy i utrzymujemy tory oraz całą infrastrukturę kolejową z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie ruchu kolejowego. Tworzymy rozkłady jazdy i prowadzimy ruch pociągów.

Stanowisko: Specjalista ds. kontroli jakości inwestycji budowlanych
Nr ref.: WZ/IAJ/60/11/15
Miejsce pracy: KrakóW / małopolskie / Polska
Branża: Transport / Spedycja / Logistyka

Opis stanowiska

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

• monitorowanie jakości realizacji przedsięwzięć inwestycyjnych w Spółce,
• kontrola zgodności wytwarzanej dokumentacji jakościowej podczas realizacji inwestycji z zapisami Umowy oraz dokumentami powiązanymi,
• prowadzenie monitoringu kontroli inwestycji oraz badań Wykonawcy i innych jednostek kontrolujących,
• prowadzenie analiz w zakresie badań wykonanych przez jednostkę kontrolującą i laboratorium Wykonawcy w celu określenia jakości wykonywanych robót,
• współpraca z zespołami realizującymi projekty inwestycyjne w celu wyegzekwowania właściwej jakości wykonywanych robót,
• prowadzenie spraw administracyjno-organizacyjnych Zespołu,
• udział w opiniowaniu Szczegółowych Specyfikacji Technicznych w zakresie materiałów budowlanych,
• udział w koordynacji i uzgadnianiu badań pomiędzy Zespołem Projektowym -Inżynierem Kontraktu - jednostką wykonującą badania kontrolne,
• wykonywanie badań laboratoryjnych, opracowanie i sporządzanie sprawozdań z badań,
• opracowywanie sprawozdań z kontroli oraz innych materiałów służących do monitoringu jakości i stanu inwestycji,
• czynności inspekcyjno - kontrolne obejmujące konieczność fachowej oceny zjawisk stanu technicznego budowli i urządzeń budowlanych,
• udział w badaniach komisyjnych i rozjemczych.

Wymagania

Wymagane kwalifikacje:

• wykształcenie wyższe, mile widziane na kierunkach: budownictwo, inżynieria lądowa, geologia,
• doświadczenie zawodowe 2 lata, w tym rok przy realizacji procesu budowlanego,
• umiejętność podejmowania decyzji, organizowania oraz współpracy,
• umiejętność negocjowania oraz planowania, zaangażowanie.

Oferujemy

Oferujemy:

• pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• szeroki wachlarz świadczeń socjalnych

Forma kontaktu

Dane firmowe

PKP PLK SA
Targowa 74
03-734 Warszawa
Email: monika.wojcik2@plk-sa.pl