← Wstecz | Drukuj

PKP PLK SA / Oferta z dnia: 30/12/2015

O firmie

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. są zarządcą narodowej sieci kolejowej. Udostępniamy drogi kolejowe przewoźnikom pasażerskim i towarowym, budujemy, modernizujemy i utrzymujemy tory oraz całą infrastrukturę kolejową z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie ruchu kolejowego. Tworzymy rozkłady jazdy i prowadzimy ruch pociągów.

Poszukujemy osób na stanowisko:

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. analiz technicznych
Nr ref.: WZ/IR/108/12/15
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Transport / Spedycja / Logistyka

Opis stanowiska

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

analizowanie i opiniowanie wniosków przedłożonych przez Region, dokumentacji przetargowej, dokumentacji przedprojektowej i projektowej, dokumentów OPZ, PFU, oraz korespondencji,
merytoryczne wsparcie Regionów w zakresie problemów pojawiających się w toku realizacji inwestycji,
prowadzenie baz wiedzy (np. bazy opinii i opracowań eksperckich, bazy realizowanych zadań inwestycyjnych) w celu utrwalenia i wykorzystania wiedzy pozyskanej podczas realizacji procesu inwestycyjnego w ww. zakresie,
wsparcie dla komórek w Centrum Realizacji Inwestycji w kwestiach dotyczących spraw technicznych,
realizacja projektów (w tym optymalizacyjnych) zlecanych przez przełożonego, w tym zarządzanie zakresem, czasem, budżetem oraz ryzykami projektu,
realizację zadań zgodnie z przypisanymi projektami/kamieniami milowymi w mapie drogowej Centrum Realizacji Inwestycji.

Wymagania

Wymagane kwalifikacje:

wykształcenie średnie techniczne,
doświadczenie zawodowe 2 lata, w tym rok na stanowiskach związanych z realizacją projektów inwestycyjnych,
znajomość obsługi pakietu MS Office w tym MS Project na poziomie średnio zaawansowanym,
umiejętność myślenia analitycznego, zaangażowanie,
umiejętność pracy w zespole, komunikatywność.

Oferujemy

Oferujemy:

pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
szeroki wachlarz świadczeń socjalnych.

Forma kontaktu

Dane firmowe

PKP PLK SA
Targowa 74
03-734 Warszawa
Email: monika.wojcik2@plk-sa.pl