← Wstecz | Drukuj

PKO Bank Polski / Oferta z dnia: 16/10/2017

Stanowisko: Starszy specjalista ds. projektów, inwestycji i remontów
Miejsce pracy: KrakóW / małopolskie / Polska

Opis stanowiska

Główne zadania:
• przygotowywanie wniosków i planów projektowych oraz innych dokumentów umożliwiających realizację inwestycji, projektów i remontów dotyczących nieruchomości użytkowanych przez Bank
• koordynowanie i nadzór prac realizowanych przez podmioty zewnętrzne w zakresie zadań inwestycyjnych, projektów oraz remontów
• sprawowanie nadzoru inwestorskiego zgodnie z zapisami prawa budowlanego
• pozyskiwanie dla celów projektowych decyzji i warunków zabudowy, niezbędnych dla realizacji zadań inwestycyjnych, projektów i remontów
• przygotowywanie dokumentów umożliwiających rozliczenie zadań inwestycyjnych, projektów
i remontów

Oczekujemy:
• wykształcenia wyższego technicznego (preferowane budowlane)
• doświadczenia w prowadzeniu dużych projektów budowlanych, koordynowaniu oraz nadzorowaniu prac projektowych i budowalnych
• znajomości procesu remontowo—inwestycyjnego
• uprawnienia budowlane, sanitarne lub elektryczne będą dodatkowym atutem
• znajomości obowiązujących przepisów prawa w w/w obszarze
• znajomości pakietu MS Office oraz programów NORMA, AUTOCAD
• czynnego prawa jazdy kat. B
• dyspozycyjności – gotowości do częstych podróży służbowych w obrębie województw: małopolskiego, świętokrzyskiego, lubelskiego i podkarpackiego
• umiejętności pracy pod silną presją czasu przy dużej różnorodności realizowanych zadań
• dokładności, sumienności, dobrej współpracy z klientami wewnętrznymi oraz pracownikami Banku

Oferujemy:
• umowę o pracę
• atrakcyjny pakiet socjalno-motywacyjny, w tym prywatną opiekę zdrowotną i Pracowniczy Program Emerytalny
• konkurencyjne wynagrodzenie
• profesjonalny system szkoleń

Oferujemy

pko, bank, bp

Dane firmowe

PKO Bank Polski