Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

PIU Inżynieria PRO EKO Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 11/05/2016

O firmie

www.inzynieria-pro-eko.pl

Oferowana praca

Stanowisko: asystent architekta/projektant
Nr ref.: asp
Miejsce pracy: Bielsko-BiałA / śląskie / Polska
Branża: Architektura

Opis stanowiska

Opis stanowiska:
­ Nadzorowanie i weryfikacja części projektowej kontraktu firmy;
­ Planowanie i koordynowanie działań związanych z realizowanymi pracami;
­ Koordynacja międzybranżowa;
­ Udział w zbieraniu wytycznych do projektowania;
­ Projektowanie obiektów zakładów przemysłowych – głównie Zakłady w gospodarce odpadami (hale technologiczne, budynki zaplecza technicznego/warsztatowego/garażowego, budynki zaplecza socjalnego, budynki biurowe, wiaty magazynowe);
­ Opracowanie koncepcji zagospodarowania terenu;
­ Opracowanie projektów budowlanych; sporządzenie wniosku o - pozwolenie na budowę;
­ Opracowanie projektów wykonawczych;
­ Opracowanie dokumentacji powykonawczej;
­ Wykonywanie prac związanych z przygotowaniem dokumentacji projektowej;
­ Przygotowanie dokumentacji do uzgodnień sanitarnych, BHP, p.poż;
­ Analiza potrzeb Klienta i tworzenie rozwiązań wraz z Klientem.
Oferujemy:
­ Atrakcyjne warunki pracy (w tym możliwość pracy przy dużych, ciekawych projektach);
­ Rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji;
­ Stabilność w zatrudnieniu.

Wymagania

Wymagania:
­ Wykształcenie wyższe kierunkowe – architektura;
­ Minimum 2 letnie doświadczanie na stanowisku asystenta projektanta (preferowane doświadczenie w projektowaniu obiektów przemysłowych);
­ Znajomość Ustawy Prawo budowlane, Rozporządzenia Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej w sprawie szczegółowego zakresu i formy projektu budowlanego, Rozporządzenia Ministra Infrastruktury w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie i inne akty prawne;
­ Wysoki poziom umiejętności pracy w programach typu AutoCad;
­ Zdolność innowacyjnego myślenia oraz kreatywnego rozwiązywania problemów; Wysoka umiejętność planowania i koordynowania prac; Wysokie zdolności interpersonalne i posiadanie umiejętności budowania długotrwałych relacji z Klientem; Ukierunkowanie na pracę z Klientem; Samodzielność, odpowiedzialność, ukierunkowanie na rozwijanie kompetencji.
­ Prawo jazdy kat. B i gotowość do podróży służbowych.
Mile widziane:
­ Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
­ Znajomość programów graficznych i 3D.
CV oraz list motywacyjny (mile widziane portfolio max 10 MB) prosimy przesyłać na adres e-mail: rekrutacja@inzynieria-pro-eko.pl

Oferujemy

umowa o pracę na czas nieokreślony, udział w realizacji ciekawych projektów, możliwość zdobycia doświadczenia niezbędnego w procesie uzyskiwania uprawnień

Forma kontaktu

rekrutacja@inzynieria-pro-eko.pl

Dane firmowe

PIU Inżynieria PRO EKO Sp. z o.o.
Strażacka 37
43-382 Bielsko-Biała
Email: biuro@inzynieria-pro-eko.pl