← Wstecz | Drukuj

Phoenix Personal GmbH / Oferta z dnia: 03/02/2020

Oferowana praca

Stanowisko: Malarz budowlany
Miejsce pracy: Badenia-Wirtembergia, Bawaria, Hesja / / Niemcy

Opis stanowiska

  • malowanie pokoi i fasad

  • przygotowanie dokumentów malarskich

  • malowanie płyt gipsowo-kartonowa

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe

  • gotowość do pracy w całych Niemczech

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego

  • pożądany czeladnik / dyplom z malarstwa lub zawodów pokrewnych (niewymagany)

  • prawo jazdy

Atutem będzie własny samochód

Oferujemy

  • wynagrodzenie godzinowe od 10,85 € brutto + od 3 do 5 € indeks godzinowy netto, w zależności od kwalifikacji

  • 25% wynagrodzenia za nadgodziny (nadgodziny oczywiście nie są obowiązkowe)

  • opłacone zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy, pokój jednoosobowy, WiFi, TV, łazienka / WC, wspólna kuchnia

  • niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony

  • ubezpieczenie zdrowotne w całej Unii Europejskiej z niemieckim towarzystwem ubezpieczeń zdrowotnych

  • dodatek urlopowy i wypoczynkowy

  • możliwość wypłacania zaliczek

  • dodatkowe premie za polecenie pracowników

  • zamówienia długoterminowe

  • pełny pakiet socjalny w Niemczech

Dane firmowe

Phoenix Personal GmbH