← Wstecz | Drukuj

Phoenix Personal GmbH / Oferta z dnia: 02/12/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Elektryk (budowlany / przemysłowy)
Miejsce pracy: Badenia-Wirtembergia, Bawaria I Saksonia / / Niemcy

Opis stanowiska

  • Ogólne instalacje elektryczne

  • Okablowanie szaf

  • Instalacja gniazd lub przełączników

  • Inne typowe prace elektryczne

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe jako elektryk

  • Gotowość do pracy w całych Niemczech

  • Komunikatywność z języka niemieckiego B1

Oferujemy

  • Zarobki od 1800,00 EUR netto

  • Dopłata za nadgodziny 25%

  • Opłacone zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy

  • Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony, w pełnym wymiarze czasu

  • Ubezpieczenie zdrowotne w całej Unii Europejskiej z niemieckim ubezpieczeniem zdrowotnym

  • Świąteczne pieniądze po 6 miesiącach

  • Kompletny pakiet socjalny w Niemczech

Dane firmowe

Phoenix Personal GmbH