Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

PGNiG Technologie S.A. / Oferta z dnia: 24/11/2022

Stanowisko: Specjalista ds. przygotowania i realizacji projektów
Miejsce pracy: Krosno / podkarpackie / Polska

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Wspieranie kierownika projektu w planowaniu i realizacji przydzielonych projektów inwestycyjnych zgodnie z ich celami, w tym w szczególności:

    • opracowywanie planów realizacji zadania inwestycyjnego,

    • kompletowanie niezbędnych dokumentów do realizacji zadania inwestycyjnego,

    • udział w postępowaniu wyboru i pozyskaniu dostawców usług lub podwykonawców,

    • udział w przeglądach umów o usługi, dostawy urządzeń i materiałów, roboty budowlano- montażowe pod względem technicznym, terminowym i formalno-prawnym,

    • tworzenie harmonogramów projektowych,

    • przegląd i opiniowanie dokumentacji technicznej,

    • prowadzenie korespondencji z inwestorem, firmami podwykonawczymi oraz innymi stronami zaangażowanymi w realizację projektu.

  • Udział w procesie przygotowania ofert, w tym przegląd dokumentacji przetargowej, przygotowanie założeń do budżetu ofertowego, udział w wizjach lokalnych.

  • Przygotowanie do archiwizacji dokumentów w zakresie realizowanych zadań inwestycyjnych.

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane kierunkowe (branża ropa naftowa i gaz ziemny, wiertnictwo, przemysł chemiczny lub petrochemiczny, inżynieria chemiczna).

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy przy realizacji zadań inwestycyjnych.

  • Znajomość podstawowych zagadnień i urządzeń przemysłu naftowo – gazowniczego
    i energetycznego będzie dodatkowym atutem.

  • Prawo jazdy kategorii B - dyspozycyjność do wyjazdów służbowych.

  • Znajomość systemu SAP, oprogramowania Autodesk AutoCAD będzie dodatkowym atutem.

  • Doświadczenie w posługiwaniu się pakietem MS Office (w tym MS Excel, MS Word, MS Project).

  • Mile widziane posiadanie uprawnień budowlanych w zakresie sieci i instalacji sanitarnych bez ograniczeń.

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

  • Umiejętności analizy i rozwiązywania problemów.

  • Umiejętność pracy w zespole, pod presją czasu, motywacja do szkoleń i dalszego rozwoju.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Pracę w rozwijającej się i stabilnej firmie.

  • Pewnego pracodawcę z długoletnimi tradycjami.

  • Różnorodność zadań i interesujące wyzwania zawodowe.

  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobywanie wiedzy oraz uprawnień.

  • Przyjazną atmosferę pracy.

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami.

  • Możliwość realizacji inspirujących zadań we współpracy z doświadczonym zespołem.

  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych i emerytalnych.

Dane firmowe

PGNiG Technologie S.A.