← Wstecz | Drukuj

PGE Dystrybucja S.A. / Oferta z dnia: 10/04/2023

Oferowana praca

Stanowisko: Inspektor Nadzoru
Miejsce pracy: Zamość / lubelskie / Polska

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

  • Kontrola inwestycji i remontów urządzeń zleconych do nadzorowania.

  • Sprawdzanie kosztorysów-prawidłowość i zgodność z obowiązującymi przepisami.

  • Sprawowanie bieżącego nadzoru technicznego nad jakościowo dobrym oraz terminowym wykonywaniem prac i zabiegów eksploatacyjnych i modernizacyjnych na sieci elektroenergetycznej.

Wymagania

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe elektryczne.

  • Uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych.

  • Prawo jazdy kat B.

  • Znajomość programów Windows, MSOffice, AutoCad.

  • Mile widziane doświadczenie w branży energetycznej.

Oferujemy

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie.

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Przyjazną atmosferę pracy,

  • Pakiet benefitów pozapłacowych.

Dane firmowe

PGE Dystrybucja S.A.