← Wstecz | Drukuj

PEKABEX / Oferta z dnia: 28/09/2021

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. ofertowania
Miejsce pracy: Poznań / wielkopolskie / Polska

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Analiza dokumentacji projektowej,

  • Ustalanie i uzgadnianie danych technicznych, technologicznych i organizacyjnych,

  • Dokonywanie obliczeń własnych w ramach branży budowlanej,

  • Wykonywanie ofert techniczno-cenowych i ich optymalizacja,

  • Szacowanie ryzyk,

  • Weryfikacja poprawności ofert składanych przez podwykonawców,

  • Planowanie procesu budowlanego: projektowanie – produkcja – montaż.

Odpowiedzialność za:

  • Prawidłowy dobór elementów,

  • Dotrzymywanie uzgodnionych terminów,

  • Poprawność oferty ze strony technicznej.

Wymagania

  • Absolwent lub student kierunku budownictwo,

  • Znajomość oprogramowania Auto CAD, BETSY oraz biegła obsługa pakietu MS Office,

  • Znajomość języka niemieckiego min. na poziomie B2 – warunek konieczny,

  • Znajomość języka angielskiego będzie atutem,

  • Sumienność, rzetelność, obowiązkowość,

  • Umiejętności pracy w zespole,

  • Asertywność,

  • Umiejętność analitycznego myślenia,

  • Gotowość do wyjazdów do zakładu w Niemczech (Marktzeuln, Bawaria) min. raz na kwartał.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej organizacji,

  • Szkolenie w zakładzie prefabrykacji w Niemczech,

  • Pełen pakiet świadczeń socjalnych i benefitów (opiekę medyczną, kartę Multisport, zajęcia językowe i wiele innych).

  • Pracę w profesjonalnym i przyjaznym zespole,

  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój przy największych inwestycjach w kraju i za granicą.

Dane firmowe

PEKABEX