← Wstecz | Drukuj

PEKABEX / Oferta z dnia: 30/09/2022

Stanowisko: Koordynator projektów – systemowe budownictwo jednorodzinne
Miejsce pracy: Poznań / wielkopolskie / Polska

Opis stanowiska

Zakres Twoich obowiązków:

  • Kompleksowe prowadzenie procesu sprzedaży oraz realizacji produktów i usług Pekabex wraz z innymi członkami Zespołu.

  • Koordynacja procesów związanych z działalnością w tym segmencie rynku – możliwość bardzo szybkiego rozwoju w strukturach Grupy.

  • Negocjacje i kontraktacja umów.

  • Kontakt z Inwestorami, Wykonawcami, prowadzenie projektu od fazy sprzedażowej po fazę realizacyjną.

  • Analiza rynku i konkurencji.

  • Promowanie wyrobów i usług realizowanych przez firmę, działania w zakresie marketingu.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe – budownictwo, architektura, zarządzanie lub pokrewne.

  • Doświadczenie w zakresie sprzedaży i/lub realizacji usług budowlanych.

  • Wiedza z zakresu budownictwa ogólnego.

  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego będzie wartościowym atutem.

  • Znajomość MS Excel, AutoCAD.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Umiejętności interpersonalne i negocjacyjne.

  • Chęć rozwoju i podejmowania nowych wyzwań.

Oferujemy

Korzyści pracy w Grupie Pekabex:

  • Karta MultiSport

  • Prywatna Opieka Medyczna

  • Dofinansowanie nauki

  • 500/1500/2000 za rekomendację pracownika

  • Eventy integracyjne dla pracowników i ich rodzin

  • Świeże owoce

  • Wsparcie z ZFŚS

  • Nauka języków obcych

  • Możliwość zdobywania uprawnień (budowlanych, projektowych, wykonawczych)

  • Udział w projektach (w tym zagranicznych - Szwecja, Niemcy)

  • Szkolenia techniczne

  • Udział w targach i konferencjach branżowych

  • Konkursy dla pracowników

  • Wsparcie dla cudzoziemców

Dane firmowe

PEKABEX