← Wstecz | Drukuj

PEKABEX / Oferta z dnia: 05/11/2020

Oferowana praca

Stanowisko: Cieśla - Stolarz szalunkowy
Miejsce pracy: Bielsko-BiałA / śląskie / Polska

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie i montaż nowych szalunków oraz rozbiórka starych szalunków;

  • Prace związane z produkcją elementów prefabrykowanych;

  • Zalewanie form betonem z wibrowaniem elementu;

  • Prace budowlane na terenie Zakładu.

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne;

  • Doświadczenie w pracach stolarskich lub ciesielskich;

  • Wiedza z zakresu prefabrykowania gotowych elementów betonowych mile widziana;

  • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych, suwnic (możliwość uzyskania uprawnień w firmie);

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego;

  • Wysoka motywacja do pracy;

  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań;

  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym,

  • Możliwości rozwoju,

  • Dostęp do pakietu benefitów,

  • Przyjazną atmosferę.

Dane firmowe

PEKABEX