PBO-CONSTRUCTION Sp. z o.o. Sp. K. / Oferta z dnia: 16/07/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Majster na prefabrykację z językiem niemieckim
Miejsce pracy: podlaskie / Polska

Opis stanowiska

Miejsce pracy: praca w Niemczech

Mile widziane całe ekipy na nowy kontrakt.

Poszukujemy także pracowników z paszportami UE.

Opis stanowiska:

  • praca w zakładzie prefabrykacji

  • nadzór nad procesem produkcji pod względem jakości, ilości i terminów uzgodnionych ze zleceniodawcą

  • dbałość o sprawy socjalne i meldunkowe pracowników

Wymagania

  • język niemiecki

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • mile widziane umiejętności i uprawnienia do obsługi suwnicy

  • zaangażowanie w pracę

  • dyspozycyjność

  • szybka gotowość do wyjazdu

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • wysokie i konkurencyjne wynagrodzenie 2200-2500 euro netto

  • pełną organizację wyjazdu i pobytu

  • bezpłatne zakwaterowanie

  • możliwość wypłacenia zaliczek

  • długoletnią współpracę

  • pierwszy bilet przejazdu (lub dopłatę do paliwa)

  • bezpłatny transport z miejsca zamieszkania do pracy

  • pomoc przy uzyskaniu Kindergeldbezpłatna odzież robocza

  • pakiet niezbędnych narzędzi do pracy

Dane firmowe

PBO-CONSTRUCTION Sp. z o.o. Sp. K.