← Wstecz | Drukuj

Partner S.A. / Oferta z dnia: 26/12/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Budowy
Miejsce pracy: ŁóDź / łódzkie / Polska

Opis stanowiska

Partner S.A. jest generalnym wykonawcą inwestycji w Grupie Murapol. Obecnie realizuje 34 projektów wielorodzinnych o łącznej powierzchni użytkowej mieszkań 300 tys. m2.

Opis stanowiska:

  • pełnienie funkcji kierownika budowy

  • wykonanie przedmiarów poszczególnych zakresów prac

  • organizacja i realizacja inwestycji zgodnie z harmonogramem

  • zamawianie materiałów wraz z koordynacją terminów dostaw

  • kontrola jakości realizowanych robót oraz zgodności wykonania z dokumentacją projektową

  • analiza rozwiązań projektowych pod względem możliwych optymalizacji

  • raportowanie przebiegu procesu budowlanego

  • kontrola przestrzegania przepisów BHP

Wymagania

Wymagania:

  • uprawnienie budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi – warunek konieczny

  • doświadczenie min 2 letnie w nadzorowaniu inwestycji mieszkaniowych i komercyjnych – warunek konieczny

  • umiejętności negocjacyjne

  • znajomość Prawa Budowlanego w praktyce

  • wykształcenie wyższe kierunek budownictwo

  • kreatywność, determinacja w dążeniu do celu, umiejętność organizacji i realizacji zadań w określonym czasie

  • umiejętność wyznaczania priorytetów

Oferujemy

Oferujemy:

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Karty sportowe

  • Szkolenia specjalistyczne

  • Jasne ścieżki kariery i rozwoju zawodowego

  • Wyjazdy integracyjne

Dane firmowe

Partner S.A.