Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

PARETTi Sp. z o.o. Sp. k / Oferta z dnia: 15/04/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Monter wentylacji
Miejsce pracy: Trondheim / / Norwegia

Opis stanowiska

Obowiązki:

  • Wykonywanie montażu systemów wentylacji na budowach typu: budynki przemysłowe, szkoły, szpitale, centra handlowe

  • Czytanie rysunku technicznego

  • Praca w grupach oraz samodzielna

Wymagania

 Wymagania:

  • Doświadczenie na powyższym stanowisku - warunek konieczny

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego - warunek konieczny

  • Prawo jazdy - mile widziane

Oferujemy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, zgodnie z norweskimi normami

  • Spotkanie rekrutacyjne z norweskim pracodawcą w Krakowie i Gdańsku już wkrótce!!!

  • Darmowe przeloty między Polską a Norwegią

  • Rotacyjny system pracy 6-2

  • Zakwaterowanie - jednoosobowy pokój zapewniony przez Pracodawcę - płatne przez pracownika

Dane firmowe

PARETTi Sp. z o.o. Sp. k