Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

PARETTi Sp. z o.o. Sp. k / Oferta z dnia: 15/04/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Monter Rusztowań
Miejsce pracy: Szwajcaria / / Szwajcaria

Wymagania

Opis stanowiska:

  • Montaż i demontaż rusztowań budowlanych

  • Praca na wysokościach

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny

  • Doświadczenie w pracy jako monter rusztowań - warunek konieczny

  • Mile widziany własny samochód

Oferujemy:

  • Stawkę 28,97 CHF / godzinę brutto + dieta dzienna 16 CHF

  • Praca na cały etat - min. 40 godzin / tydzień

  • Zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy organizowane przez firmę

Dane firmowe

PARETTi Sp. z o.o. Sp. k