Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

PARETTi Sp. z o.o. Sp. k / Oferta z dnia: 30/05/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Dekarz
Miejsce pracy: / Holandia

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Pokrywanie konstrukcji dachowych różnymi materiałami - płyta łupkowa / membrana EPDM / papą bitumiczna

  • Praca zespołowa i samodzielna

  • Praca na wysokościach

Wymagania

Wymagania:

  • Przynajmniej 4 lata aktualnego doświadczenia

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (u 1 osoby na grupę 2 osobową)

  • Posiadanie własnych podstawowych narzędzi do pracy

  • Własny samochód (1 na grupę 2 osobową)

  • Mile widziany certifikat VCA

Oferujemy

Oferujemy:

  • 40 godzin w tygodniu

  • 525/575 euro na tydzień w zależnośći od rodzaju pracy i materiału

  • Własny pokój, dostęp do wspólnej kuchni, łazienki etc. (opłacane przez pracodawcę)

  • Ubezpieczenie zapewniane przez biuro

  • Praca na pełen etat

Dane firmowe

PARETTi Sp. z o.o. Sp. k