← Wstecz | Drukuj

PARETTi Sp. z o.o. Sp. k / Oferta z dnia: 19/04/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Cieśla szalunkowy
Miejsce pracy: / Holandia

Wymagania

Opis stanowiska:

  • praca z wykorzystaniem szalunków przy dużych (mosty,tunele, budynki) jak i małych (domy) konstrukcjach

  • praca samodzielna z rysunkiem technicznym

  • zespoły 2- osobowe, mile widziane ( w tym wypadku znajomość języka wymagana w przypadku jednej z osób)

Wymagania:

  • przynajmniej 4 lat aktualnego doświadczenia

  • znajomość języka angielskiego

  • umiejętność pracy samodzielnej jak i w grupie

  • własny samochód oraz zestaw podstawowych narzędzi

  • mile widziane VCA

Oferujemy:

  • 40 godzin w tygodniu

  • 500 euro netto / tydzień

  • własny pokój, dostęp do wspólnej kuchni, łazienki etc. (opłacane przez pracodawcę)

  • ubezpieczenie zapewniane przez biuro

Dane firmowe

PARETTi Sp. z o.o. Sp. k