← Wstecz | Drukuj

P.H.U. AllWork / Oferta z dnia: 23/03/2013

Stanowisko: Ślusarz do instalacji sanitarnych, gazowych i wodnych - Niemcy
Miejsce pracy: Monachium / zagranica / Polska

Opis stanowiska

Poszukujemy dla pracodawcy zagranicznego ślusarza do instalacji sanitarnych, gazowych i wodnych.
Praca na lotnisku.
Oferujemy:
- Umowę o pracę na czas nieokreślony z niemieckim pracodawcą
- Wynagrodzenie: 1.525 euro /m-c (przy 150 gdz.pracy)
- Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
- Pomoc w zoorganizowaniu zakwaterowania
- Prawo do świadczeń przysługujących pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec

Wymagania

•Warunkiem koniecznym jest znajomość języka niemieckiego na poziomie co najmniej komunikatywnym, znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej

•Wykształcenie zawodowe

•Aktualne uprawnienia

•Doświadczenie zawodowe min. 3 lat

•Prawo jazdy oraz własny samochód

•Mile widziana umiejętność pracy według planów

  • CV w języku niemieckim

Dane firmowe

P.H.U. AllWork

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/slusarz-do-instalacji-sanitarnych-gazowych-i-wodnych-niemcy/monachium/8527992