Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

P.H.U. AllWork / Oferta z dnia: 05/04/2013

Stanowisko: Elektryk z umiejętnością montażu szaf sterowniczych - Niemcy
Miejsce pracy: Landshut I Okolice / zagranica / Polska

Opis stanowiska

AllWork jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie Polski i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 8764. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

ELEKTRYK z umiejętnością samodzielnego montażu szaf sterowniczych

Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Oferujemy:

- Umowę o pracę na czas nieokreślony

- Praca na pełny etat z możliwością pracy w godzinach nadliczbowych

- Wynagrodzenie:9,90 euro brutto/godz. + 20 euro dieta dzienna

- Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne

- Zakwaterowanie, zorganizowane przez pracodawcę

- Prawo do świadczeń przysługujących pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec

- Wynagrodzenie wypłacane do 15 dnia następnego miesiąca

Wymagania

- Warunkiem koniecznym jest znajomość języka niemieckiego na poziomie co najmniej komunikatywnym, znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej
- Wykształcenie zawodowe
- Aktualne uprawnienia
- Doświadczenie zawodowe min. 3 lat
- Własny samochód
- CV w języku niemieckim

Dane firmowe

P.H.U. AllWork

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/elektryk-z-umiejetnoscia-montazu-szaf-sterowniczych-niemcy/landshut-i-okolice/8528242