← Wstecz | Drukuj

p2recruitment / Oferta z dnia: 18/09/2015

O firmie

Agencja pracy o numerze referencyjnym 5248

Stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży w segmencie budowlanym- woj. Wlkp
Nr ref.: 5248
Miejsce pracy: Poznań / wielkopolskie / Polska
Branża: Obsługa klienta / Sprzedaż / Marketing

Opis stanowiska

Wiodąca w swojej branży firma funkcjonująca od wielu lat na polskim rynku, która stawia na dobrą komunikacje i atmosferę w pracy, młody zespół oraz rzetelność, w związku z ciągłym rozwojem swojej działalności, poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży w segmencie budowlanym
Miejsce Pracy: woj. Wielkopolskie

Zakres obowiązków:
• Opieka i doradztwo już pozyskanych klientów w kraju lub za granicą
• Kompleksowe doradztwo techniczno-handlowe w zakresie potrzeb Klienta oraz opracowanie zapytań ofertowych, także w konsultacji z uczestnikami procesu realizacji
• Rozpisywanie zamówień oraz przekazywanie do planowania produkcji
• Stała weryfikacja poprawności danych, w tym zgodności z ofertą oraz cennikiem
• Poszukiwanie nowych odbiorców naszych wyrobów w kraju i za granicą
• Sporządzanie ofert dla konkretnych projektów
• Współpraca z pozostałymi pracownikami działu marketingu
• Analizowanie rynku
• Udział w opracowaniu i realizowaniu nowych koncepcji marketingowo-sprzedażowych z uwzględnieniem aktualnej sytuacji rynkowej

Wymagania

• Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne
• Doświadczenie w branży handlu materiałami budowlanymi bądź wynajem sprzętu budowlanego (co najmniej 2 lata)
• Znajomość specyfiki pracy z klientem (B2B)
• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz obsługi komputera
• Posiadanie prawa jazdy kat. B
• Zamiłowanie i umiejętność do rozwiązywania problemów technicznych
• Motywacja do rozwoju oraz stałego pogłębiania wiedzy i umiejętności
• Umiejętność analitycznego myślenia
• Dokładność, skrupulatność i umiejętność organizacji pracy własnej
• Dynamiczna osobowość oraz łatwe nawiązywanie kontaktów
• Język angielski komunikatywny ( znajomość hiszpańskiego będzie dodatkowym atutem)

Oferujemy

• Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie o solidnej pozycji na rynku
• Intensywne szkolenia podnoszące wiedzę merytoryczną i umiejętności zawodowe
• Atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione w części od osiąganych wyników
• Samochód służbowy
• Możliwość rozwoju

Forma kontaktu

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: rekrutacja@p2recruitment.com w tytule wiadomości wpisując nazwę stanowiska.

Dane firmowe

p2recruitment
ul. Glogowska 84/3
60-741 Poznan
Email: rekrutacja@p2recruitment.com