← Wstecz | Drukuj

Opteam Poland Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 26/05/2017

Oferowana praca

Stanowisko: Monter rusztowań
Miejsce pracy: Finlandia, Olkiluoto / zagranica / Polska

Opis stanowiska

Montaż i demontaż rusztowań typu Layher na terenie elektrowni atomowej Olkiluoto w Finlandii.

OFERUJEMY:

- Pracę tymczasową podstawie fińskiej umowy o pracę na okres min 6 miesięcy z możliwością przedłużenia
- Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
- Praca od zaraz

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na danym stanowisku w budownictwie przemysłowym

  • Certyfikat montera rusztowań

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Dane firmowe

Opteam Poland Sp. z o.o.

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/monter-rusztowan/finlandia-olkiluoto/14144427