Obiettivo Lavoro Polska Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 14/06/2013

Stanowisko: Regionalny Kierownik Sprzedaży (branża budowlana)
Miejsce pracy: Poznań / wielkopolskie / Polska

Opis stanowiska

OBOWIĄZKI:

  • Odpowiedzialność za realizację powierzonych planów sprzedażowych w regionie

  • Zarządzanie zespołem handlowców

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w sprzedaży na podobnym stanowisku (w branży budowlanej)

  • Znajomość rynku budowlanego

  • Doświadczenie w zarządzaniu podległym zespołem

  • Dobre zdolności sprzedażowe, poparte wynikami w innych firmach

  • Wykształcenie wyższe preferowane budownictwo lub pokrewne

  • Dobra znajomość języka angielskiego w piśmie i mowie

  • Mile widziana znajomość języka włoskiego

  • Bardzo dobre zdolności organizacyjne

  • Zorientowanie na osiąganie wyników, nastawienie na cel

  • Komunikatywność i wysoki poziom zdolności interpersonalnych

  • Prawo jazdy kat. B

OFERTA:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Umowę o pracę

  • Wynagrodzenie w oparciu o podstawę i system prowizyjny

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon

Dane firmowe

Obiettivo Lavoro Polska Sp. z o.o.

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/regionalny-kierownik-sprzedazy-branza-budowlana/poznan/8444682