← Wstecz | Drukuj

Nowak-Mosty Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 31/03/2023

Stanowisko: Specjalista ds. ofertowania / Inżynier w dziale ofertowania
Miejsce pracy: DąBrowa GóRnicza / śląskie / Polska

Opis stanowiska

  • analizowanie materiałów przetargowych i zbieranie danych niezbędnych do opracowania oferty

  • redagowanie i rozsyłanie zapytań ofertowych

  • skuteczne pozyskiwanie ofert od dostawców/podwykonawców

  • wycena robót budowlanych

  • formułowanie pytań dot. dokumentacji technicznej do Inwestorów

  • przygotowywanie ofert przetargowych

  • przygotowywanie uzupełnień, wyjaśnień w postępowaniach przetargowych

  • udział w wizjach w terenie

  • dokonywanie uzgodnień z innymi jednostkami organizacyjnymi Spółki

  • prowadzenie korespondencji w sprawie przygotowywanych ofert przetargowych

Wymagania

Wymagania

  • umiejętność kosztorysowania (obsługa Norma Pro, Ms Excel)

  • wiedza z zakresu robót sieciowych i/lub mostowych, drogowych

  • umiejętność sporządzania przedmiarów

  • budowanie pozytywnych relacji z dostawcami/ kontrahentami

  • prawo jazdy kat B

  • znajomości programu AutoCAD – mile widziane

  • znajomości ustawy Prawo zamówień publicznych – mile widziane

  • Umiejętność zarządzania czasem pracy oraz ustalenia priorytetów zadań

  • Wysoki poziom zaangażowania w powierzone zadania

  • Wykształcenie techniczne

  • Wysoka kultura osobista oraz umiejętności interpersonalne

Oferujemy

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane zawsze terminowo

  • współudział w odważnych przedsięwzięciach inżynieryjnych

  • przyjazną atmosferę w pracy

  • umowę o pracę na pełny etat

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • niezbędne narzędzia pracy

  • pełne ubezpieczenie

  • prywatną opiekę medyczną

  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Dane firmowe

Nowak-Mosty Sp. z o.o.