← Wstecz | Drukuj

Netto Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 25/04/2021

Oferowana praca

Stanowisko: Construction Manager
Miejsce pracy: małopolskie / Polska

Opis stanowiska

Miejsce Pracy: teren woj. małopolskiego i śląskiego

CONSTRUCTION MANAGER ZAJMUJE SIĘ:

  • Zarządzaniem Regionalnym Zespołem Kierowników Projektów Budowalnych w procesie inwestycyjnym

  • Kompleksowym zarządzaniem wszystkimi etapami inwestycji dotyczących nowych otwarć i renowacji sklepów - przed rozpoczęciem budowy, w jej trakcie oraz po jej zakończeniu - w wydzielonym regionie geograficznym

  • Nadzorowaniem wykonywanych prac budowlanych zgodnie z umową kupna/dzierżawy, umową o roboty budowlane, dokumentacją projektową, standardem sklepów, budżetem i normami technicznymi

  • Sprawdzaniem poziomu zaawansowania inwestycji i harmonogramu projektów, nadzorem nad kosztami i jakością prac

  • Weryfikacją protokołów renowacyjnych

Wymagania

JAKO CONSTRUCTION MANAGER POWINIENEŚ:

  • Być absolwentem studiów wyższych techniczno-budowlanych

  • Znać normy i prawo budowlane

  • Posiadać uprawnienia budowlane

  • Doświadczenie w pracy na budowie oraz w obszarze pracy projektowej

  • Posiadać prawo jazdy kategorii B

  • Być graczem zespołowym

Oferujemy

W ZAMIAN OFERUJEMY:

  • Stabilną, ciekawą, pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

OTRZYMASZ OD NAS TAKŻE:

  • Niezbędne narzędzia pracy takie jak telefon, laptop i samochód służbowy

  • Kartę Pracownika dla Ciebie i bliskiej Ci osoby upoważniającą do rabatu na zakupy w Netto

  • Możliwość dołączenia do dobrego ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach

  • Nagrody jubileuszowe

  • Świąteczne doładowania kart Sodexo

  • Mikołajkowe paczki dla Twoich dzieci

  • Fajne firmowe imprezy

  • Możliwość przystąpienia do programów sportowo-rekreacyjnych (OK System, Multisport)

  • Programy pracownicze z nagrodami („Poleć znajomego”, „Bank Pomysłów Netto” i wiele innych)

  • Dostęp do kantyny, w której codziennie otrzymasz niedrogi i smaczny posiłek, częściowo dofinansowany przez Netto

  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego

  • Zajęcia integracyjno – sportowe organizowane w Netto Arenie

  • Za symboliczną opłatą umożliwiamy wynajęcie pracowniczego mieszkania letniskowego w Karpaczu

Dane firmowe

Netto Sp. z o.o.