← Wstecz | Drukuj

NES Global Talent / Oferta z dnia: 26/11/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. Zakupów
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Cel stanowiska: Zapewnienie ciagłości dostaw materiałów oraz usług na realizowaną inwestycję zgodnie z zamówieniem.

Obowiązki:

  • Weryfikowanie informacji o potencjalnych wykonawcach robót, dostawcach.

  • Tworzenie harmonogramów zakupów.

  • Przygotowywanie zapytań ofertowych zgodnie z potrzebami firmy.

  • Uczestnictwo w procesie negocjowania warunków zakupu i współpracy.

  • Sporządzanie umów i zamówień na usługi i dostawy.

  • Utrzymywanie dobrych relacji z kluczowymi dostawcami.

  • Monitorowanie rynku – ceny materiałów i usług.

Wymagania

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie budowlanej (udział w budowie osiedla mieszkaniowego, biurowca).

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (budownictwo, zakupy).

  • Dobra organizacja pracy.

  • Umiejętność prowadzenia negocjacji.

  • Umiejętności sprzedażowe.

  • Znajomość rynku materiałów i usług budowlanych.

  • Umiejętność obsługi programów Norma oraz AutoCAD.

Oferujemy

Oferta:

  • Współpraca z firmą specjalizującą się w budowie obiektów kubaturowych.

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat.

  • Niezbędne narzędzia do pracy.

Dane firmowe

NES Global Talent