← Wstecz | Drukuj

NES Global Talent / Oferta z dnia: 18/12/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. Wycen Instalacji SN/WN
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Wynagrodzenie: 8000-11000 brutto

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Dla kogo?

Dla kosztorysantów i specjalistów ds. Ofertowania chcących rozwijać swoje zdolności w rosnącej branży odnawialnych źródeł energii, chcących współtworzyć projekty związane z zieloną energią i zarabiać ponad rynkową stawkę.

Obowiązki:

  • opracowywanie koncepcji niezbędnej do przygotowania oferty

  • opracowywanie kosztorysów instalacji elektrycznych

  • współpraca z działem projektowym i realizacyjnym wewnątrz firmy

  • czytanie i opiniowanie dokumentacji technicznej

  • udział w spotkaniach negocjacyjnych z inwestorami, podwykonawcami i dostawcami

Wymagania

Idealny kandydat:

  • zdobył wykształcenie wyższe techniczne w kierunku elektrycznym

  • posiada doświadczenie w pracy jako kosztorysant po stronie generalnego wykonawcy

  • posiada umiejętności i wiedzę niezbędne do implementacji usprawnień w przedstawianych mu projektach instalacji

  • posiada doświadczenie w pracy przy stacjach średniego i wysokiego napięcia

  • posiada doświadczenie przy stacjach SN i WN

  • posługuje się w pełni komunikatywnie językiem angielskim

Oferujemy

Dane firmowe

NES Global Talent