← Wstecz | Drukuj

NES Global Talent / Oferta z dnia: 06/02/2023

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. Planowania / Planer
Miejsce pracy: wielkopolskie / Polska

Opis stanowiska

Podstawowy zakres obowiązków:

  • Tworzenie harmonogramów inwestycji dla wszystkich faz jej realizacji.

  • Nadzór i współpraca z podwykonawcami przy przygotowywaniu harmonogramów budowy.

  • Koordynacja i monitorowanie harmonogramów podwykonawców uwzględniająca priorytety Inwestycji.

  • Raportowanie postępów prac w biurze lub na budowie, analiza odchyleń i różnic.

  • Opracowywanie – w razie potrzeby – wytycznych planu działań naprawczych; weryfikacja harmonogramów podwykonawców.

  • Ścisła współpraca z Kierownikiem Projektu.

Wymagania

Wymagania:

  • Min. 2 letnie doświadczenie w pracy na zbliżonym stanowisku.

  • Płynna znajomość języka angielskiego.

  • Wykształcenie wyższe techniczne.

  • Umiejętność obsługi oprogramowania: pakiet MS Office; Primavera Project Planner lub MS Project.

  • Zdolność szybkiego przyswajania i wykorzystywania nowej wiedzy oraz rozwiązywania problemów.

  • Operatywność w działaniu oraz umiejętność pracy w zespole wielobranżowym.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Umowa o pracę lub B2B

  • Możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowych zespołach przy realizacji skomplikowanych projektów.

  • Stałe wykorzystywanie w pracy nowoczesnych narzędzi projektowych.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych kwalifikacji.

Dane firmowe

NES Global Talent