Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

NES Global Talent / Oferta z dnia: 06/02/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Projektant deskowań do budowy mostów
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie ofert technicznych: wykonywanie obmiarów, przygotowanie koncepcji rozwiązań dla klientów, wykonanie tabeli ofertowej, uczestnictwo w negocjacjach techniczno-handlowych.

  • Opracowywanie rysunków/projektów technicznych deskowań/szalunków wraz z wykonywaniem obliczeń statyczno-wytrzymałościowych konstrukcji dla obiektów mostowych (oprogramowanie AutoCAD, Autodesk, Dlubal RSTAB).

  • Wykonanie zestawień materiałowo ilościowych.

  • Udział w procesie odbiorowym wykonanego deskowania.

  • Ścisła współpraca z zespołem projektowym, handlowym, działem operacyjnym.

Wymagania

Wymagania wobec Kandydata:

  • Doświadczenie zawodowe w zakresie projektowania konstrukcji tymczasowych lub wykonawstwa – infrastruktura mostowa.

  • Wykształcenie wyższe budowlane (konstrukcje budowlane, specjalność mostowa) lub mechanika i budowa maszyn.

  • Posiadanie uprawnień do projektowania bez ograniczeń – to byłby atut.

  • Znajomość zagadnień statyczno-wytrzymałościowych.

  • Znajomość oprogramowania: MS Office, AUTOCAD.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Znajomość j. Angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy

Nasz Klient oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego oraz system premiowy.

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, prywatna opieka medyczna oraz niezbędne narzędzia pracy.

  • Rozwój zawodowy w firmie o wysokiej kulturze organizacyjnej, szkolenia stanowiskowe.

  • Miożliwość zdobycia uprawnień do projektowania, awansu.

  • Pełne wsparcie oraz wdrożenie w powierzone obowiązki.

Dane firmowe

NES Global Talent