← Wstecz | Drukuj

NES Global Talent / Oferta z dnia: 05/10/2021

Oferowana praca

Stanowisko: Kosztorysant / energetyka
Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie / Polska

Opis stanowiska

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (techniczne: elektrotechnika, energetyka)

  • doświadczenie przy wycenach m.in. stacji GPZ, Linii WN i SN, instalacji elektrycznych

  • bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office

  • znajomość programów do kosztorysowania (Norma, Zuzia)

  • znajomość branży elektrycznej, budowlanej (dostawcy, podwykonawcy)

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej i projektowej

  • dobra organizacja pracy, dokładność, samodzielność, umiejętność pracy w zespole

  • prawo jazdy kat. B

  • mile widziane - doświadczenie w realizacji inwestycji w obszarze OZE

  • mile widziane - znajomość języka angielskiego

Wymagania

Obowiązki:

  • weryfikacja i analiza dokumentacji przetargowej i technicznej

  • przygotowywanie kosztorysów i przedmiarów robót

  • monitorowanie rynku przetargów

  • przygotowywanie ofert

  • współpraca z Zespołem Ofertowym

Oferujemy

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system świadczeń socjalnych,

  • pracę w młodym i kompetentnym zespole ludzi,

  • atrakcyjny system szkoleń,

  • realne możliwości rozwoju.

Dane firmowe

NES Global Talent