← Wstecz | Drukuj

NES Global Talent / Oferta z dnia: 09/04/2020

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik projektu / Przedstawiciel wykonawcy
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Kierowanie robotami oraz koordynacja i nadzór nad podwykonawcami instalacji sanitarnych, przy budowie sieci wodociągowej na terenie Warszawy

  • Analiza techniczna i ilościowa dokumentacji.

  • Kierowanie i nadzór nad prowadzonymi pracami.

  • Zarządzanie zespołem pracowników.

  • Budowa i kontrola harmonogramów.

  • Prowadzenie czynności odbiorowych.

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne.

  • Doświadczenie w prowadzeniu budowy sieci wodociągowej na poziomie kierownika zespołu, kierownika projeku, przedstawiciela wykonawcy lub równoważnym (warunek konieczny)

  • Znajomość MS Office, AutoCad.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Współpracę w oparciu o B2B lub umowę o pracę

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku przy ciekawym, unikalnym projekcie

  • Samochód służbowy (również do użytku prywatnego)

Dane firmowe

NES Global Talent