← Wstecz | Drukuj

NES Global Talent / Oferta z dnia: 08/02/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Kontraktu (budownictwo ogólne)
Miejsce pracy: KrakóW / małopolskie / Polska

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Organizacja placu budowy.

  • Zarządzanie inwestycją zgodnie z przepisami prawa budowlanego, przyjętą specyfikacją techniczną.

  • Koordynacja pracy sił własnych i podwykonawców wszystkich branż.

  • Nadzór nad realizacją prac na budowie pod względem jakości i terminowości, odbiór robót.

  • Nadzór i koordynacja prac projektowych.

  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP na placu budowy.

  • Prowadzenie analizy harmonogramu i postępu wykonywanych robót.

  • Bieżąca analiza i rozliczenie kosztów budowy.

  • Koordynacja budżetu projektu, sprawozdania finansowe.

  • Wybór podwykonawców.

  • Negocjowanie umów z podwykonawcami.

  • Udział w procesie ofertowania.

  • Pozyskiwanie nowych klientów dla Firmy.

  • Utrzymywanie relacji z Inwestorem.

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe budowlane.

  • Minimum 4-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Mile widziane uprawnienia budowlane do kierowania robotami o specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń.

  • Dobra znajomość języka angielskiego.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań.

  • Dyspozycyjność, gotowość do częstych wyjazdów służbowych.

  • Skuteczność w realizacji celów, terminowość.

Oferujemy

Oferta:

  • Zatrudnienie na stałe w firmie, która specjalizuje się w wykonawstwie projektów z budownictwa ogólnego.

  • Możliwość pracy przy interesujących inwestycjach.

  • Niezbędne narzędzia pracy.

  • Pakiet benefitów pracowniczych.

Dane firmowe

NES Global Talent