← Wstecz | Drukuj

NES Global Talent / Oferta z dnia: 20/11/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Dzialu Realizacji EPCM
Miejsce pracy: świętokrzyskie / Polska

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Nadzór i koordynacja nad projektami budowlanymi na terenie całej Polski dla kluczowych klientów w sektorze spożywczym, budynków przemysłowych oraz automotive.

  • Udział w tworzeniu budżetów oraz planów i harmonogramów realizacji inwestycji, planowanie zasobów na projektach.

  • Zarządzanie podległym zespołem osób na budowie.

  • Nadzór nad jakością i terminowością realizowanych robót zgodnie z przyjętym harmonogramem projektu i w zgodności z umowami z klientem.

  • Bezpośredni kontakt i współpraca z klientem.

  • Podtrzymywanie dobrych relacji z Klientami, pozyskiwanie nowych projektów do realizacji.

  • Raportowanie z bieżących działań do Dyrektora Operacyjnego.

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na zewnątrz.

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne.

  • Wieloletnie doświadczenie na podobnym stanowisku oraz doświadczenie w zakresie zamówień, kontroli koszów i administrowania kontraktami.

  • Znajomość rynku budownictwa ogólnego, przemysłowego, przepisów prawa budowlanego, procedur administracyjnych.

  • Umiejętność zarządzania budową od fazy koncepcji po rozliczenie inwestycji.

  • Umiejętność zarządzania budżetami, zespołem osób.

  • Koncentracja na realizacji celów biznesowych.

  • Dobra znajomość języka angielskiego.

  • Gotowość do pracy w terenie.

  • Samodzielność, dobra organizacja pracy.

Oferujemy

Oferta:

  • Stałą pracę w dużej firmie projektowo-inżynieryjskiej.

  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Niezbędne narzędzia do pracy.

  • Bogaty pakiet socjalny.

Dane firmowe

NES Global Talent