← Wstecz | Drukuj

NES Global Talent / Oferta z dnia: 23/04/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik budowy stacji elektroenergetycznych
Miejsce pracy: opolskie / Polska

Opis stanowiska

Zakres obowiązków

  • Przygotowywanie wycen kontraktów na budowę/przebudowę/modernizację stacji WN na podstawie materiałów przetargowych

  • Pozyskiwanie ofert od dostawców oraz od podwykonawców

  • Planowanie, kontrolowanie i zarządzanie realizacją powierzonych projektów budowy/przebudowy/modernizacji stacji WN na każdym etapie realizacji projektu

  • Sporządzanie harmonogramów prac projektowych oraz budowlanych

  • Weryfikacja postępu prac z harmonogramem

  • Kontrola i zarządzanie wydatkami w projekcie

  • Rozliczanie kosztów projektu

  • Nadzorowanie i koordynacja działań w zakresie zarządzania ryzykiem

  • Reprezentowanie firmy w rozmowach z klientem, podwykonawcami oraz dostawcami

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne elektrotechnika lub pokrewne

  • Doświadczenie w realizacji projektów budowy/przebudowy/modernizacji stacji WN na stanowisku Kierownika Budowy

  • Znajomość rynku budowy stacji WN w Polsce

  • Umiejętność kosztorysowania projektów budowy/przebudowy/modernizacji stacji WN

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność podejmowania decyzji, planowania i organizacji pracy

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych na terenie Polski

  • Gotowość do relokacji

  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

Dodatkowe benefity:

  • Możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji

  • Udział w budowaniu struktury działu

  • Uczestniczenie w ciekawych projektach

  • Premie finansowe

  • Pakiet relokacyjny

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Pakiet medyczny

Dane firmowe

NES Global Talent