← Wstecz | Drukuj

NES Global Talent / Oferta z dnia: 28/07/2020

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Budowy / Kierownik Robót (Gazociągi)
Miejsce pracy: opolskie / Polska

Opis stanowiska

Projekty: Wielomilionowe inwestycje liniowe (gazociągi wysokiego ciśnienia) i obiektowe (tłocznie gazu, stacje redukcyjno pomiarowe) realizowane na terenie całego kraju.

ZAKRES ZADAŃ

  • Organizacja prac oraz nadzór nad ich realizacją zgodnie z obowiązującym prawem, wymaganiami kontraktu i przyjętą specyfikacją techniczną;

  • Przygotowywanie i stała aktualizacja harmonogramów rzeczowo-finansowych;

  • Stała weryfikacja postępu pracy wykonawczych i ich zgodności z harmonogramem oraz regularne sporządzanie raportów z budowy;

  • Prawidłowy nadzór nad gospodarką materiałami budowlanymi;

  • Kontrola jakości wykonanych prac;

  • Organizowanie oraz nadzorowanie pracy podległych pracowników zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP;

  • Nadzór i przygotowywanie dokumentacji projektowej i wykonawczej.

Wymagania

PROFIL KANDYDATA

  • Wykształcenie wyższe techniczne (inżynieria środowiska, inżynieria naftowa i gazownicza);

  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności sanitarnej bez ograniczeń;

  • Zdobyte w ciągu ostatnich 15 lat przed terminem składania ofert, doświadczenie w kierowaniu robotami (na stanowisku Kierownika Budowy lub Kierownika Robót) dla zamówienia polegającego na budowie rurociągu do przesyłu paliw płynnych lub gazowych z rur stalowych o średnicy DN 700 lub większej o długości co najmniej 10 km.

  • Niezbędna umiejętność skutecznego organizowania i kierowania robotami budowlanymi w oparciu o założenia kontraktu, harmonogramu oraz założenia budżetowe;

  • Doświadczenie w zakresie kierowania pracami budowlanymi;

  • Doświadczenie zawodowe w zakresie prac budowlanych w branży gazowniczej będzie ważnym atutem;

  • Praktyczna znajomość obowiązujących w branży przepisów prawa;

  • Samodzielność w działaniu oraz nastawienie na realizację celów.

Oferujemy

OFERTA

  • Stabilność zatrudnienia oraz kontraktów w sektorze inwestycji gazowych;

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B;

  • Pakiet benefitów korporacyjnych takich jak opieka medyczna, multipsort;

  • Samochód służbowy na wyłączność na stanowisku Kierownika Budowy;

  • Współpraca z wykwalifikowaną kadrą kierowniczą i nowoczesnym parkiem maszynowym.

Dane firmowe

NES Global Talent