← Wstecz | Drukuj

NES Global Talent / Oferta z dnia: 01/06/2022

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Budowy
Miejsce pracy: Olsztyn / warmińsko-mazurskie / Polska

Opis stanowiska

Obowiązki:

  • odpowiedzialność za realizację projektu w zgodzie z warunkami umowy z klientem, w założonym czasie, budżecie, z zachowaniem standardów jakości i bezpieczeństwa,

  • planowanie projektu, organizacja projektu i kontrola realizacji projektu,

  • Koordynacja działań na terenie budowy realizowanej inwestycji, w oparciu o specyfikację techniczną, plan budowy, budżet, legislację i regulacje,

  • pełnienie funkcji Kierownika Budowy zgodnie z wymogami prawa budowlanego,

  • koordynacja i nadzorowanie działań firm wykonawczych wraz z rozpoznawaniem opóźnień i stosowaniem środków naprawczych,

  • koordynacja pracy zespołu nadzorującego roboty budowlane.

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (kierunek budownictwo),

  • znajomość przepisów prawa budowlanego,

  • min. 4 – letnie doświadczenie w branży budowlanej,

  • analizowanie dokumentacji technicznej oraz prowadzenie dokumentacji budowy,

  • organizacja oraz nadzór budowy zgodnie z przepisami Prawa Budowlanego, polskimi normami, zasadami BHP i ppoż.,

  • nadzorowanie pracowników oraz robót podwykonawców,

  • znajomość programów/pakietów: MS Office, AutoCad,

  • umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy,

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • samodzielność w działaniu.

Oferujemy

Oferta:

  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę/kontrakt b2b,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i umiejętności,

  • możliwość rozwoju osobistego i poszerzania doświadczenia zawodowego poprzez współpracę z zespołem ekspertów.

Dane firmowe

NES Global Talent