← Wstecz | Drukuj

NES Global Talent / Oferta z dnia: 06/02/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier / Kierownik Robót SRK
Miejsce pracy: wielkopolskie / Polska

Opis stanowiska

Obowiązki:

  • Realizacja robót zgodnie z wiedzą i sztuką budowlaną,

  • Koordynacja pracy podległego zespołu,

  • Zarządzanie harmonogramem inwestycji,

  • Planowanie potrzeb w zakresie sił i środków produkcji,

  • Współpraca z dostawcami i podwykonawcami robót.

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe - sterowanie ruchem kolejowym,

  • Mile widziane uprawnienia wykonawcze branży sterowania ruchem kolejowym bez ograniczeń,

  • Smodzielność oraz inicjatywa,

  • Odpowiedzialność za powierzone zadania.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat,

  • Pakiet dodatkowych benefitów,

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.

Dane firmowe

NES Global Talent