← Wstecz | Drukuj

NES Global Talent / Oferta z dnia: 08/02/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier / Geotechnik
Miejsce pracy: ŁóDź / łódzkie / Polska

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Praca w zespole projektowym przy inwestycji kolejowej.

  • Nadzór nad badami gruntu dla celów projektowania i wykonawstwa budowli ziemnych i podziemnych oraz fundamentów budynków i nawierzchni drogowych.

  • Optymalizacja rozwiązań projektowych proponowanych przez zewnętrznego projektanta.

  • Wykonywanie obliczeń nośności podłoża, projektowanie.

  • Przygotowywanie dokumentacji geotechnicznej na podstawie badań w terenie.

  • Pomoc w przygotowaniu specyfikacji technicznych.

  • Wykonywanie specjalistycznych robót geotechnicznych.

  • Ścisła współpraca z kierownikiem technicznym, podwykonawcami.

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo, geotechnika, infrastruktura).

  • Minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie geotechnicznej, budowlanej, projektowej lub geologicznej w zakresie budowy lub przebudowy infrastruktury kolejowej lub linii metra lub drogi, związane z budową tunelu.

  • Uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej do projektowania bez ograniczeń.

  • Doświadczenie w konstrukcjach podziemnych.

  • Znajomość zagadnień technicznych w zakresie określania parametrów technicznych.

  • Znajomość programów (MS Office, AutoCAD, Revitt, Plaxis, Robot lub Civil 3D).

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

  • Umiejętność efektywnej organizacji pracy, pracy w zespole, komunikatywność.

Oferujemy

Klient oferuje:

  • Ciekawą pracę przy dużym kontrakcie budowlanym.

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do poziomu umiejętności.

  • Niezbędne narzędzia.

  • Dostęp do benefitów pracowniczych (opieka medyczna, karta Multisport).

Dane firmowe

NES Global Talent