← Wstecz | Drukuj

NES Global Talent / Oferta z dnia: 08/02/2019

Stanowisko: Inżynier budowy / Specjalista ds. harmonogramowania
Miejsce pracy: KrakóW / małopolskie / Polska

Opis stanowiska

Wymagania wobec Kandydata:

  • Ukończone studia wyższe o profilu budowlanym;

  • Przynajmniej 2 letnie doświadczenie zawodowe związane z tworzeniem lub aktualizacją harmonogramów prac budowlanych;

  • Dobra znajomość pakietu MS Office i MS Project lub oprogramowania Primavera, Tilos, Asta Powerproject;

  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym;

  • Otwartość na rozwój zawodowy w kierunku Zarządzania Projektami;

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne oraz zdolności analityczne.

Wymagania

Będziesz odpowiedzialny za:

  • Tworzenie i nadzór nad realizacją harmonogramów prac budowlanych w zakresie projektów budowlanych o specyfice liniowej (kolej, tunele, drogi, mosty itd.);

  • Aktualizacja harmonogramu w oparciu o rzeczywisty postęp robót;

  • Przygotowywanie raportów dobowych, tygodniowych oraz miesięcznych z postępów prac;

  • Współpraca z Kierownikiem Projektu, Kierownikiem Budowy oraz Kierownikami Robót w celu aktualizacji oraz optymalizacji procesu budowlanego;

  • Analizowanie zagrożeń oraz przyczyn występowania kolizji lub opóźnień budowlanych.

Oferujemy

Nasz Klient oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe uzależnione od posiadanej wiedzy i kompetencji Kandydata;

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Pakiet dodatkowych benefitów (szkolenia techniczne; prywatna opieka medyczna, multisport);

  • Samochód służbowy dostępny do podróży służbowych;

  • Stabilne zatrudnienie oraz udział w największych projektach budowlanych związanych z branżą infrastrukturalną;

  • Zgrany oraz doświadczony zespół, który służy wiedzą i doświadczeniem;

  • Rozwój zawodowy zorientowany na planowanie i realizację projektów budowlanych.

Dane firmowe

NES Global Talent