← Wstecz | Drukuj

NES Global Talent / Oferta z dnia: 01/06/2022

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier Budowy (infrastruktura)
Miejsce pracy: ŁóDź / łódzkie / Polska

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • współpraca z kierownictwem budowy w procesie realizacji i nadzorowaniu prac budowlanych;

  • kompletowanie dokumentacji budowlanej na każdym etapie realizacji;

  • rozliczanie wykonanych robót;

  • czynny udział w planowaniu i odbiorach poszczególnych robót.

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne- budownictwo;

  • dokładność, zaangażowanie oraz odpowiedzialność za powierzone zadania;

  • komunikatywność oraz chęć poszerzenia swoich umiejętności;

  • znajomość pakietu MS Office oraz programu AutoCAD.

Oferujemy

Co oferujemy

  • umowę o pracę;

  • pakiet benefitów;

  • narzędzia niezbędne do pracy.

Dane firmowe

NES Global Talent