Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

NES Global Talent / Oferta z dnia: 11/05/2021

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier Budowy / energetyka
Miejsce pracy: pomorskie / Polska

Opis stanowiska

Zakres obowiązków

  • Udział przy prowadzeniu i realizacji budów z branży elektroenergetycznej (WN, SN i NN) oraz OZE

  • Udział w opracowywaniu harmonogramów prac prowadzonych budów

  • Prowadzenie dokumentacji budowy

  • Koordynowanie prac ekip montażowych

  • Ścisła współpraca z kierownikiem budowy

  • Realizacja zaleceń wpisanych do dziennika budowy

  • Przyjmowanie, ewidencja i dystrybucja korespondencji wewnętrznej i oraz przygotowanie korespondencji zewnętrznej

Wymagania

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe – elektryk/elektrotechnika

  • Znajomość MS Office oraz AutoCAD

  • Gotowość do pracy w delegacji.

  • Umiejętność szybkiego uczenia się

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Komunikatywność

  • Prawo jazdy kat. B

  • Mile widziane: Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (B1/B2) lub/i angielski (B1/B2)

Oferujemy

Oferujemy

  • Premia po zakończeniu kontraktu za zrealizowaną w terminie budowę i poprawę budżetu.

  • Dodatek za pracę w delegacji (rozliczane raz w miesiącu).

  • Komputer służbowy.

  • Telefon służbowy.

  • Zakwaterowanie w miejscu realizowanych kontraktów.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Możliwość awansu.

Dane firmowe

NES Global Talent