← Wstecz | Drukuj

NES Global Talent / Oferta z dnia: 17/12/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier Budowy
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Wykonanie robót zgodnie z dokumentacją techniczną, przyjętym harmonogramem, zasadami sztuki budowlanej oraz przepisami prawa

  • Kontrola zgodności wykonanych prac z dokumentacją budowlaną,

  • Nadzór i koordynacja prac firm podwykonawczych oraz podległych pracowników

  • Weryfikacja dokumentacji techniczno – kosztorysowej i zastosowanych rozwiązań

  • Współpraca z dostawcami, koordynacja dostaw materiałów

  • Ścisła współpraca z kierownikiem budowy

  • Przestrzeganie obowiązujących przepisów BHP i ppoż

  • Uczestnictwo w organizowaniu i koordynowanie prac na budowie

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne - budowlane

  • Bardzo dobra znajomość przepisów dot. prawa budowlanego, oraz prawa zamówień publicznych

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w realizacji konstrukcji żelbetowych

  • Bardzo dobra znajomość programów: MS Projekt, MS Office, NormaPRO

  • Umiejętności czytania rysunku technicznego oraz metod i technik budowlanych

  • Umiejętność zarządzania zespołem i delegowanie zadań

  • Umiejętność zarządzania czasem pracy

  • Odpowiedzialność i samodzielność w realizacji powierzonych zadań

  • Bardzo dobra komunikacja z zespołem

  • Dyspozycyjności i zaangażowania oraz silnej motywacji do pracy

Oferujemy

Oferujemy:

  • Udział w dużym projekcie infrastrukturalnym.

  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Pakiet socjalny: karta Multisport, opieka medyczna

  • Niezbędne narzędzia pracy

Dane firmowe

NES Global Talent